SMLUVNÍ A Obchodní podmínky

Katy Company - Kateřina Mikušová

                   Ičo: 8725426

                   Sídlo: Kvílice 20,psč: 273 75

                   e-mail: katycompany@email.cz

 

 

Tyto obchodní podmínky upravují vztah mezi kupujícím a prodávajícím zboží z internetového obchodu Katy Company.
Kupujícím je zákazník, který si určité zboží objedná přes e-shop Katy Company.
Prodávajícím je Kateřina Mikušová, Kvílice 20, psč.273 75, IČ: 8725426, neplátce DPH.

OBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ

Objednávky jsou přijímány prostřednictvím internetového obchodu Katy Company. Odkaz na návod k obsluze naleznete v sekci E-shop.
Objednávat zboží lze kdykoliv. Vaši objednávku vyřídíme v co nejkratším termínu.

CENY ZBOŽÍ

Ceny jsou uvedené u každého druhu zboží a prodávající má právo je během dne upravovat tak, aby byly vždy aktuální. Pro kupujícího jsou rozhodující ceny platné v okamžiku odeslání objednávky.

DODÁNÍ ZBOŽÍ

Zboží dodáváme prostřednictvím České pošty na dobírku zpravidla do 7 dnů, nejpozději však do 10. dne od odeslání objednávky. Poštovné a balné činí 100 Kč. při váze zboží do 5.kg.
Při předání zboží k doručení České poště bude zákazník informován SMS nebo e-mailem.
Je možné dohodnout se s prodávajícím i na osobním odběru zboží  popř. jiné formě dopravy.

ZÁRUKA

Záruční doba je různá podle druhu zboží. Minimální doba záruky se řídí platným zákonem ČR.

REKLAMACE

Zboží je vždy důkladně baleno tak, aby při přepravě nedošlo k jeho poškození. Zákazník je povinnen při přebírání zboží překontrolovat, zda nejsou na zásilce viditelné známky mechanického poničení obalu. Pokud by se tak stalo, je nutné reklamaci uplatňovat u České pošty.
Reklamace se nevztahuje na zboží, které bylo poškozeno nevhodným zacházením, opotřebením nebo na zboží podléhající rychlé zkáze.

ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

Zákazník má dle § 53 odst. 6 a 7 Občanského zákoníku v platném znění 367/2000 Sb. právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží bez udání důvodu. V takovém případě je kupující povinnen o využití tohoto práva informovat prodávajícího, doručit zboží (včetně příslušenství a všech dokladů) na vlastní náklady doporučeně Českou poštou (ne na dobírku!),nebo osobně a to do 14 dnů od převzetí zboží.

Pokud bude vrácené zboží v původním obalu a nepoškozeném stavu, vrátí prodávající zákazníkovi peníze na jeho bankovní účet nebo zašle poštovní poukázkou za poplatek 50 Kč a to do 30 dnů od obdržení vráceného zboží.
Prodávající má právo dle § 415 Občanského zákoníku odečíst z kupní ceny zboží, kterou má vrátit kupujícímu, nezbytné náklady spojené s dodávkou zboží.

ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

Práva a povinnosti smluvních stran vyplývajících z uzavřeného smluvního vztahu se řídí právním řádem ČR. Případné spory budou řešeny přednostně smírnou cestou, pokud by se to nepodařilo, rozhodl by poté soud.

Tyto obchodní podmínky vstupují v platnost dne 24.11.2010. Katy Company má právo je pozměnit (např. v závislosti na změně zákona apod.) bez předchozího upozornění.

Kontakt

Katy Company - Kateřina Mikušová

katycompany@email.cz

Ičo:87254263

Vyhledávání

Niky © 2010 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode